karykatury na weselu, atrakcje na weselu, pomysł na wesele

Organizujemy wesela i chcemy jak najbardziej uhonorować gości. Oprócz tańców, jadła i napojów chcemy gości zabawić. A nie mamy pomysłu na atrakcje na weselu. Jeśli chcecie zaskoczyć gości to zróbcie im niespodziankę i zamówcie karykaturzystę, aby rysował karykatury na waszym weselu. A po co te karykatury mają być rysowane?

Rysowanie karykatur jest zupełnie czymś innym niż filmowanie imprezy czy jej fotografowanie. Zdjęć powstają tysiące – wszyscy mamy komórki i robimy dużo zdjęć bo to łatwe i proste. Karykatura rysowana na żywo, na imprezie jest zupełnie czymś innym. Karykatura jest niepowtarzalna – karykaturzysta rysuje zabawny portret w wypracowanym przez siebie stylu. Rysowanie jest atrakcyjne – ludzie lubią obserwować jak powstaje zabawny wizerunek – na pustej kartce widzimy, po 3 minutach rysowania przez profesjonalnego karykaturzystę, zabawną twarz cioci, wujka, babci czy dziadka albo bliskich znajomych, którzy są gośćmi naszego wesela. Karykatura to nie zdjęcie – to żartobliwa interpretacja twarzy. Ja potrafię w ciągu np. 5 godziny narysować 100 weselnych gości. A przy tym rysuję sympatyczne karykatury – tu nie  ma miejsca na szyderstwo – tu chodzi tylko o żart. Nikt się nie obraża bo wszystko jest na wesoło.

Jeśli chcecie, aby wasze wesele było zapamiętane to zamówcie karykaturzystę – po latach patrząc na karykaturę, na której jest data i miejsce (to ważne) na pewno przypomnimy sobie fajną imprezę jaką było wesele. Zapamiętamy je właśnie dzięki temu, że rysował na nim karykatury artysta.