Oprócz rysownia karykatur na imprezach i karykatur ze zdjęć biorę udział w konkursach rysunkowych. Jeden z moich rysunków został w tym roku wyróżniony w III Ogólnopolskim Konkursie na Rysunek Prasowy im Aleksandra Wołosa, Olsztyn 2021. Oprócz tego, że otrzymałem dyplom, rysunek wyróżniony został wydrukowany na płóciennej torbie i na koszulce. Tak na marginesie: na niektórych imprezach także rysowałem karykatury na torbach i koszulkach, które zastąpiły papier. To fajny pomysł, który popularyzuję sztukę karykatury i rysunku satyrycznego. A dobry pomysł jest zawsze bezcenny. Największa frajda dla karykaturzysty to zaskoczenie rysowanej na żywo osoby albo wymyślenie żartu, który zadziwi, będzie niespodziewany.

Konkurs odbywa się pod patronatem Muzeum Karykatury im Eryka Lipińskiego w Warszawie. Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich.

karykatury, covid, karykaturzysta, karykatury na weselu,  karykatury ze zdjęć, szybki karykaturzysta, karykatury na imprezach, karykatura na zamówienie