karykatury w salonie samochodowym, karykatury na imprezach, karykatury na weselach

Co łączy karykatury i samochody. Czasami te auta trzeba narysować. Ale uściślając – niektórzy zamawiający karykatury ze zdjęć, które chcą dać jako prezent na urodziny lub inną okazję, chcą, aby osoba lub osoby została narysowana w samochodzie.

Powodów jest kilka: konkretna osoba jest np. kierowcą ciężarówki, inna marzy o konkretnym modelu samochodu, jeszcze inni chcą być karykatura rodzinna, karykatura rodziny w samochodzie, karykatura w wymarzonym samochodzie, karykatura w dużym formacieprzedstawieni w nietypowym, starym modelu konkretnego samochodu, z  powodów sentymentalnych lub innych. Tak na marginesie – zamawiając karykaturę w wymarzonym samochodzie możemy w sposób najtańszy spełnić czyjeś marzenie. Nie trzeba od razu kupować konkretnego modelu samochodu za kilkadziesiąt lub więcej tysięcy. Wystarczy zamówić karykaturę a artysta karykaturzysta spełni to marzenie nie za pomocą czarodziejskiej różdżki lecz ołówka i pędzla. Po narysowaniu ta osoba będzie wiedziała, jak się prezentuje w konkretnym samochodzie, czy jej z nim do twarzy czy może wybrać inny model…

Inną sytuacją jest akcja promocyjna w salonie samochodowy. Wtedy każdy zainteresowany może zostać narysowany na żywo – u mnie pozuje 2/3 minuty i otrzymuje karykaturę. Przy okazji może wsiąść do konkretnego samochodu, obejrzeć różne modele i przymierzyć się do każdego z nich. A dzięki karykaturze wizytę w salonie samochodowym zapamięta na pewno.

Sam karykaturzysta również jest zainteresowany samochodem – jest on jemu niezbędny aby dotrzeć w często odległe miejsce, w celu rysowania karykatur na evencie lub weselu.

karykatura w samochodzie, karykatury ze zdjęć na zamówienie, karykatura czarno-biała, karykatura na urodziny, karykaturzysta