karykatury, karykatury na evencie, karykatury na imprezie, karykatury na żywo, karykatury na zamówienie, karykatury na pikniku, karykatury na promocji, karykatury na dzień dziecka, karykatury na Dzień Matki, karykatury dzieci, karykatury na prezent, rysowanie karykatur, karykaturzysta

Dzień Matki, przypadający corocznie 26 maja, jest jednym z ważniejszych świąt dla naszych bliskich – przecież chodzi tu o najbliższą osobę czyli Mamę. Dzieci świętują ten dzień ze swoimi mamami. Małe dzieci rysują laurki, starsze dzieci i te całkiem dorosłe kupują kwiaty i prezenty, wszystkie dzieci składają życzenia – najważniejsza jest przecież pamięć o mamie.

Ale można też uhonorować mamy inaczej, na wesoło, zamawiając karykaturę. Jednym z pomysłów jest wykonanie karykatury na zamówienie ze zdjęcia, czarno-białej lub kolorowej. Taką pracę można oprawić w elegancką ramę i wręczyć mamie.

Innym pomysłem jest rysowanie karykatury mamom, na imprezie, na żywo, np. w centrum handlowym. Na taki pomysł wpadło jedno z centrów handlowych i zapraszało do swoich sklepów, głównie mamy. Niech mają trochę przyjemności tego dnia. A mamy z dziećmi chętnie przybyły tego dnia na zakupy. Ale aby ich wizytę ubarwić – zamówiono karykaturzystów, którzy tego dnia rysowali tylko mamy z dziećmi. Karykatury były rysowane mamom z dziećmi małymi ale też większymi. Inni nie mieli możliwości zrobienia sobie karykatury tego dnia. I dobrze, bo kolejka mam z pociechami rosła. Ojcowie mogli tylko towarzyszyć żonom, partnerkom i mamom ale nie byli rysowani – Dzień Ojca jest kiedy indziej. Mamy chętnie pozowały z dziećmi, tym bardziej, że karykatury rysowane były bardzo szybko – każda twarz w 3 minuty, dzięki temu mamy mogły spokojnie pozować, przecież to tylko chwila a i dzieci, z natury niecierpliwe, także radziły sobie z pozowaniem.

Co ważne – organizując taką imprezę trzeba zatrudnić profesjonalnych karykaturzystów eventowych, którzy potrafią rysować szybko, nie przeszkadza im tłum oczekujących i patrzenie na proces powstawania karykatury. Rysowanie karykatur na imprezie, na żywo, z modela, to przecież swego rodzaju osobliwy show – jest „występem” artysty karykaturzysty na oczach publiczności.