karykatury, karykaturzysta, rysowanie, karykatury na żywo, karykatury na pikniku, karykatury w plenerze, karykatury na zamówienie, karykatury ze zdjęć, karykatury na imprezach, karykaturzysta na event

W końcu przyszła wiosna i zaczęły się ciepłe dni. Jeśli organizujemy firmową imprezę, warto pomyśleć o pikniku dla naszych pracowników albo zaprzyjaźnionych klientów. Na taką imprezę integracyjną trzeba wybrać malownicze miejsce w ciekawym plenerze. Miejsce takie powinno spełniać wszystkie wymogi dotyczące wielkości planowanej imprezy, aby wszystkie atrakcje nam się zmieściły i goście czuli się swobodnie. Ważne są warunki komunikacyjne i względy bezpieczeństwa. Na taką imprezę często przyjeżdżają całe rodziny.

Planując różne atrakcje warto, a piszę to z pełnym przekonaniem, zatrudnić profesjonalnego karykaturzystę (albo kilku karykaturzystów – zależy od wielkości imprezy i liczby gości), który będzie rysował karykatury gościom. Taki karykaturzysta eventowy powinien rysować szybko karykatury, aby goście nie męczyli się podczas imprezy (przecież nie po to przyszli). Szybki karykaturzysta na każdej imprezie wykona ponad 100 karykatur, rysując w ciągu 1 godziny 20 karykatur – każdy z gości pozuje najwyżej 3 minuty i otrzymuje karykaturę.

Profesjonalnemu karykaturzyście trzeba także zapewnić odpowiednie warunki pracy. Powinien siedzieć w pewnej odległości od ewentualnego nagłośnienia (np. sceny). Siedzenie powinno być z oparciem (to konieczność, kiedy rysuje się kilka godzin) i w miarę wygodne, bo pozująca osoba siedzi tylko 3 minuty a karykaturzysta kilka godzin. Trzeba być przygotowanym na ewentualny deszcz, pogoda bywa zmienna, więc karykaturzysta powinien pracować pod parasolem albo jeszcze lepiej pod płóciennym namiotem – pawilonem. Nie ma wtedy problemu – zaczyna padać to i tak rysujemy swobodnie karykatury bo papier nie moknie. A jeśli jest gorąco i piękne słońce to pod zadaszeniem rysownik ma trochę cienia.  A kolejka do karykatur jest pewna – to zawsze dobra zabawa a nikt z gości nie czeka długo na swoją karykaturę.

karykatury, karykaturzysta, rysowanie, karykatury na żywo, karykatury na pikniku, karykatury w plenerze, karykatury na zamówienie, karykatury ze zdjęć, karykatury na imprezach, karykaturzysta na eventkarykatury, karykaturzysta, rysowanie, karykatury na żywo, karykatury na pikniku, karykatury w plenerze, karykatury na zamówienie, karykatury ze zdjęć, karykatury na imprezach, karykaturzysta na event, karykatury na Dzień Dziecka