karykatury, karykatura, karykatury na targach, karykaturzysta na targi, karykatury na evencie, karykatury na imprezie, karykatury na żywo, karykatury na zamówienie, karykatury na pikniku, karykatury na promocji, karykatury na weselu, karykatury dzieci, karykatury na prezent, rysowanie karykatur, karykaturzysta, karykatura ze zdjęcia, humor, karykatura na prezent, rysowanie karykatur w Szczecinie, karykaturzysta Szczecin, karykatury Szczecin, filharmonia Szczecin, karykatury w filharmonii

Ile razy rysowałem karykatury w Szczecinie – tego nie zliczę. Do Szczecina jeździłem wielokrotnie – samochodem albo pociągiem, aby rysować karykatury na różnych imprezach firmowych, we wnętrzach albo podczas firmowych imprez plenerowych.

Rysowałem podczas pikników – karykatury na firmowym pikniku to świetna rozrywka – każdy „pozuje” 3 minuty  i karykatura gotowa. Rysowanie karykatur na żywo, pośród tłumu gości firmowej imprezy, wśród biegających dzieci, zapachu grilla – jest wyzwaniem dla karykaturzysty. Ale zawodowiec zawsze sobie poradzi – on lubi kontakt z ludźmi,  potrafi rysować trafne karykatury, potrafi pracować szybko i nie boi się presji otoczenia. Przecież goście komentują to, co powstaje na kartkach papieru. Porównują podobieństwo – rysowanie karykatur to przecież swego rodzaju show niczym „mam talent”, tylko publiczność bardziej kameralna. Dobry, profesjonalny karykaturzysta oczywiście talent ma. A rysowanie karykatur na żywo jest tego potwierdzeniem.

Sam Szczecin to malownicze miasto położone w województwie Zachodniopomorskim, w ujściu Odry, nad jeziorem Dąbie. Miasto o ciekawym położeniu, nie mającym bezpośredniego dostępu do morza ale popłynąć do Bałtyku można przez Zalew Szczeciński.

karykatury, karykatura, karykatury na targach, karykaturzysta na targi, karykatury na evencie, karykatury na imprezie, karykatury na żywo, karykatury na zamówienie, karykatury na pikniku, karykatury na promocji, karykatury na weselu, karykatury dzieci, karykatury na prezent, rysowanie karykatur, karykaturzysta, karykatura ze zdjęcia, humor, karykatura na prezent, rysowanie karykatur w Szczecinie, karykaturzysta Szczecin, karykatury Szczecin, filharmonia Szczecin, karykatury w filharmoniiAle wróćmy do filharmonii w Szczecinie. Projekt filharmonii w Szczecinie został wyłoniony w międzynarodowym konkursie architektonicznym, ogłoszonym w 2007 roku. Wygrał projekt hiszpańsko-włoskiego  duetu Fabrizio Barozzi i Alberto Veiga (Estudio Barozzi Veiga). Gmach Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza jest bardzo nowoczesny – wyraźnie kontrastuje z sąsiednimi budynkami. Budynek oddano do użytku w 2014 roku. Koszt inwestycji wyniósł ponad 100 mln zł. Sam budynek Filharmonii ma cztery kondygnacje naziemne oraz podziemny dwupoziomowy parking. Powierzchnia użytkowa wynosi ponad 12 000 m², a kubatura – 98 200m2. W filharmonii znajdują się dwie sale koncertowe: symfoniczna oraz kameralna, kawiarnia, oraz galeria Poziom 4. na czwartym piętrze. Karykatury rysowałem na parterze budynku – w dużym holu, gdzie nie brakowało stolików i poczęstunku dla przybyłych gości. Rysowałem karykatury wszystkim chętnym gościom imprezy – chętni ustawiali się do karykatur przez cały czas trwania imprezy. Rysowanie karykatur w tak ciekawym budynku było dużą przyjemnością i okazją do obcowania w nowoczesną architekturą na światowym poziomie, czego potwierdzeniem są liczne nagrody.