karykatury na weselu, rysowanie karykatur, karykaturzysta, karykaturzysta na wesele, atrakcje weselne

Rysowanie karykatur na weselu jest sprawdzoną formą atrakcji na tak ważnej imprezie. Karykatury zawsze wywołują uśmiech, rozluźniają atmosferę, pozwalają na spojrzenie z pewnym dystansem na samego siebie. Aby spełnić oczekiwania organizatorów trzeba rysować karykatury bardzo szybko. Na jedną karykaturę przeznaczam 3 minuty – dzięki temu każdy z gości wesela pozuje zaledwie krótką chwilę i otrzymują niepowtarzalną pamiątkę w postaci karykatury. I dalej się bawi. Na weselu każdy chce się dobrze bawić, potańczyć a nie spędzać czas na długim pozowaniu. Profesjonalny rysownik, artysta karykaturzysta, błyskawicznie wychwytuje cechy każdej rysowanej osoby i realizuje karykaturę na papierze. Każdy będzie na pewno bardziej pamiętał wesele, na którym otrzymał karykaturę. A rysuję karykatury pojedyncze ale także pary w karykaturze. Można narysować także więcej osób na jednej pracy. Podczas kilku godzin rysowania większość lub prawie wszyscy goście mogą otrzymać narysowaną na żywo karykaturę.

karykatury na weselu, karykatury na zamówienie, karykatury ze zdjęć, karykatury na zaproszeniu weselnym, rysowanie karykatur, karykatury na imprezie, karykaturzysta na weseleJeśli mamy poczucie humoru to już na samym zaproszeniu możemy zrobić gościom niespodziankę. Istnieje możliwość narysowania karykatury młodej pary ze zdjęć i umieszczenie takiej pracy na zaproszeniu rozsyłanym gościom. Zaproszenie na wesele z karykaturą młodej pary z pewnością wywoła uśmiech u każdego, kto je otrzyma. Ponadto wykonaną w ten sposób karykaturę młodej pary można oprawić w ładną ramę i wręczyć nowożeńcom na weselu. Będą mieli artystyczną pamiątkę z najważniejszego dla nich wieczoru. Mogą taką pracę powiesić na ścianie w salonie albo sypialni. Nowożeńcy nie będą musieli już pozować do karykatury (co trwałoby co prawda zaledwie kilka minut – ja 2 osoby rysuję w 5-6 minut) ale otrzymają karykaturę wykonaną na zamówienie, w pracowni artysty karykaturzysty, karykaturę studyjną, która może być narysowana w czerni i bieli ale może być również kolorowa i gustownie oprawiona.

karykatury na weselu, karykatury na zamówienie, karykatury ze zdjęć, karykatury na zaproszeniu weselnym, karykatury rodziców, rysowanie karykatur na weselu, karykatury na imprezie, karykaturzysta na wesele, atrakcje weselneDodatkowym, ciekawym i wartym polecenia pomysłem jest wykonanie karykatur ze zdjęć rodzicom państwa młodych. Taką karykaturę również można elegancko oprawić, w passe-partout i ramę i wręczyć jako prezent podczas wesela, na którym są rysowane karykatury gościom, jako podziękowanie rodzicom za ich dotychczasowy trud. Oprócz wzruszeń, zawsze obecnych podczas wesela, będzie miejsce na uśmiech i sympatyczny żart, kiedy rodzice nowożeńców otrzymają karykaturę wykonaną na zamówienie, ze zdjęć.