karykatury na weselu, atrakcje weselne, rysowanie karykatur, szybki karykaturzysta

Planując wesele staramy się aby oprócz dobrego jadła i napojów zaproponować naszym gościom jakieś atrakcje. Niektórzy nie mają pomysłu na to co mogłoby być taką atrakcją. Z doświadczenia rysownika karykaturzysty, rysując karykatury na weselach i innych imprezach słyszę często, że goście są mile zaskoczeni atrakcją, jaką jest rysowanie karykatur gościom wesela. I są zaskoczeni tym, że taka atrakcja… istnieje. Czasami organizatorzy wesela nie mają pomysłu a tu proszę – na innym weselu widzą, że ktoś rysuje karykatury gościom.

Ja wykonuję 20 karykatur w ciągu 1 godziny więc narysowanie 100 czy więcej gości wesela nie jest problemem. Bardzo lubię rysować karykatury na żywo a osoby pozujące do karykatur to widzą bo słychać to w komentarzach. Goście  lubią karykatury to to forma wesoła,  wywołująca uśmiech. A skoro każdy po 3 minutach otrzymuje wesoły portret to tym bardziej.

Jako karykaturzysta docieram wszędzie –  na niektóre wesela muszę jechać aż 700 km co nie jest dla mnie żadnym problemem. Ci, którzy mnie zamawiają na imprezę dobrze o tym wiedzą, że zawodowy karykaturzysta dotrze wszędzie.