Karykatura ze zdjęcia, karykatura do serialu, karykatura na prezent

Prezentowane karykatury „zagrały” w serialu „KRUK. CZORNY WORON NIE ŚPI”. Te czarno-białe karykatury wykonałem ze zdjęć, na formacie A3. Rysowałem je w 2020 roku  ale pokazać mogę dopiero teraz, po emisji serialu. Wykonane karykatury były elementem scenografii w filmie, wisiały we wnętrzu. Nie mogłem ich datować bo akcja filmu rozgrywa się w latach 80-tych. Niestety nie  posiadam zdjęć z planu filmowego więc dlatego prezentuję same karykatury.

Do wykonania karykatur otrzymałem bardzo dobre, profesjonalne zdjęcia, na których ujęcie twarzy oddawało jej faktyczny wygląd. To ważne przy wykonywaniu  karykatur ze zdjęć. Karykaturzysta nie zna osoby do narysowania – zna ją zamawiająca karykaturę osoba. Oczywiście nie każdy posiada dobre zdjęcia, ma zdjęcia przypadkowe a karykatura ma być prezentem niespodzianką więc trudno czasem poprosić aby zapozowała do zdjęcia. Zdjęcie musi być podobne do oryginału. Jeśli nie będzie to karykatura będzie podobna tylko do zdjęcia ale nie do osoby żywej.

karykatura ze zdjęcia, karykatura dziecka, karykatura na prezent, karykaturzysta, wykonanie karykatury

Karykatura wykonana ze zdjęcia, wykonanie karykatury, narysowanie karykatury, karykatura na prezent, karykatura dekoracją wnętrza, karykaturzysta, karykatura na zamówienie, karykatura czarno-biała